• Turniej szachowy

•   W środę 20 grudnia 2023r. w naszej szkole odbył się Turniej Szachowy. Wzięło w ni udział ośmiu uczniów z klas 5-8. Emocji było sporo, ale wszyscy uczestnicy poradzili sobie z nimi, bo należało skupić się na grze. Zwycięzca mógł być tylko jeden. Okazał się nim Krzysiek Bielański – kl.6. Drugie miejsce zajął Wiktor Kuźmiak – kl.5, a trzecie Wojtek Harydczak – kl 7. Wszystkim uczestnikom gratulujemy! Mamy nadzieję, że więcej uczniów zainteresuje się tą królewską grą i spróbuje swoich sił w kolejnych konkursach w przyszłości. Już dziś zapraszamy.

• Wizyta Świętego Mikołaja

• Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień - nasza szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci przywitały Gościa piosenką, a po wręczeniu prezentów pięknie podziękowały i natychmiast rozpakowały paczki, które sprawiły niespodziankę i wielkie zadowolenie. Zaprosiliśmy Świętego Mikołaja na kolejną wizytę, a On zapewnił, że spotkamy się na pewno za rok.

• Konferencja w Szkole Podstawowej w Dydni pod hasłami: ”Bądźcie czujni”, „Odmawiam nawet łyka energetyka".

• W dniu 01.12.2023r. uczniowie z klasy VII i VIII uczestniczyli w konferencji na temat bezpiecznych zachowań, która odbyła się w Szkole Podstawowej w Dydni. Prowadzącymi i prelegentami byli policjanci, przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie oraz pani dyrektor brzozowskiego Sanepidu. Uczniowie zostali zapoznani z zagrożeniami dla zdrowia i życia, jakie niesie ze sobą wzmożony okres grzewczy. Poinformowano, że zakup urządzenia, tzw. Czujki, może uratować życie całej rodziny. Poza tym przypomniano młodzieży o zgubnych skutkach przyjmowania narkotyków, dopalaczy, energetyków oraz palenia e-papierosów. Poruszono także problem bezpiecznego korzystania z mediów społecznościowych. Uczniowie zapamiętali hasła: ”Bądźcie czujni” i „Odmawiam nawet łyka energetyka”. Ostatnim punktem spotkania był film o 24 – letnim mężczyźnie, który opowiadał o trudnej drodze wychodzenia z narkotykowego nałogu. Na koniec uczestnicy konferencji otrzymali drobne upominki – światełka i opaski odblaskowe.