• Informacja dla Rodziców. Wywiadówka - 24 kwietnia 2023r.

Godz.16.30

Spotkanie ogólne Rodziców z Dyrektorem i Wychowawcami

Porządek spotkania:

Dyrektor:

- spotkanie ogólne Rodziców z Dyrektorem – omówienie spraw bieżących

Wychowawcy:

- spotkanie z wychowawcami i nauczycielami przedmiotów - wywiadówka

• Szkolny Konkurs Recytatorski

•    W dniu 28.03.2023r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym brały udział klasy 0-4. Uczestnicy recytowali wiersze klasyków: J. Brzechwy i J. Tuwima. Jury, oceniając uczestników, brało pod uwagę stopień opanowania tekstu, tempo wypowiedzi, prawidłową wymowę  oraz ogólne wrażenie artystyczne. Publiczność uczestników nagrodziła gromkimi oklaskami. Wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach: kl.0- 2 i 3-4.Oto wyniki w młodszej kategorii: I miejsce Zuzanna Strzałka II miejsce – Julia Kiczorowska, III miejsce – Antonina Śmigiel. W kategorii klas 3 – 4: I miejsce - Karolina Kolencio, II  miejsce - Antonina Krowiak, III miejsce – Zuzanna Chorążak. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Konkursie, a zwycięzcom składamy gratulacje.