• Dzień Dziecka

• W Dzień Dziecka uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę w Bieszczady.Wspinaczka na punkt widokowy w Mucznem - na Jeleniowatym (to niewysoki grzbiet w Bieszczadach Zachodnich), dała się wszystkim mocno we znaki. Ale widok z wieży zapierał dech w piersiach. Dzieci zobaczyły żubry w zagrodzie w Mucznem. Widziały też zwierzęta w mini - zoo oraz miniatury cerkwi i kościołów w Myczkowcach.Było też ognisko, na którym pieczono kiełbaski. Zmęczeni, ale zadowoleni późnym popołudniem wszyscy wrócili w domowe pielesze.

• Dzień Mamy i Taty

• W dniu 31 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Program artystyczny przygotowały młodsze i starsze dzieci. Były piękne piosenki i wiersze. Rodzice wysłuchali też utworów muzycznych granych na skrzypcach przez Karolinę i Lenę, a na akordeonie przez Krzyśka. Na pewno w niejednym oku rodziców zakręciły się łzy wzruszenia.Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem.