• Kiermasz wypieków

• W dniach 28 listopad - 2 grudzień w naszej szkole odbywał się kiermasz wypieków. Każdego dnia uczniowie poszczególnych klas przygotowywali słodkości, a dochód z ich sprzedaży został w całosci przekazany na pomoc rodzinie Wolwowicz, której dom ucierpiał w pożarze.

Dochód z kiermaszu wyniósł 684 zł. Kwota ta zostala już wpłacona na konto zrzutki.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za zaangażowanie oraz okazaną pomoc.

Magdalena Serwatka

Opiekun SKC

• Andrzejki

• Andrzejki to doskonała okazja do zabawy i do sprawdzenia co w najbliższym czasie przyniesie nam los. 24 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczniowie z zainteresowaniem uczestniczyli w różnorodnych wróżbach. Zabawę andrzejkową uświetniły również przeboje muzyczne,podczas których dzieci mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi.Była to bardzo udana, długo wyczekiwana przez całą społeczność szkolną zabawa.Spędzony wspólnie czas przepełniony był dużą dawką uśmiechu i był wspaniałą okazją do integracji wszystkich przybyłych uczniów naszej szkoły.