• Występ teatru Art Concept z Radomia - przedstawienie pt:"Koziołek Matołek"

• W czwartek, 22 czerwca odwiedził nasze przedszkole Koziołek Matołek, a dokładnie Teatr Art Concept z Radomia. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Koziołkowanie w przedszkolnym planie”. Była to wesoła opowieść o Koziołku Matołku, który wybrał się do Pacanowa, aby podkuć sobie kopytka. Aktorzy w atrakcyjny sposób przybliżyli treść przygód Koziołka Matołka . Przedszkolaki nie tylko oglądały przedstawienie, ale wykonywały też różne zadania poznając polskie przysłowia o kozach. Na zakończenie wszystkie dzieci dołączyły do Klubu Koziołka Matołka otrzymując stosowne pieczątki.

• INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

• 21 czerwca 2023 r. - Dzień Patrona Szkoły

Porządek:   8.05 – wyjazd z Witryłowa

8.20 – przywóz uczniów z Witryłowa

8.45 – wyjście wraz z pocztem sztandarowym ze szkoły do kościoła

9.00 – uroczysta Msza Święta.

9.50 – uroczysta akademia okolicznościowa

11.00 – odwóz uczniów z Witryłowa

22 czerwca 2023 r. - Dzień otwarty dla przedszkolaków

Porządek: 10.00 – spotkanie , gry i zabawy, słodki poczęstunek

12.00 –  teatrzyk kukiełkowy pt.” Przygody  Koziołka Matołka”.

23 czerwca 2023 r. – Zakończenie roku szkolnego

Porządek: 7.50 – wyjście uczniów ze sztandarem ze szkoły do kościoła

8.00 – uroczysta Msza Święta.

8.40 –  występ Zespołu Pieśni i Tańca „ DES LIPTACIK” Słowacja

9.20 – spotkanie ogólne na Sali gimnastycznej – wręczenie nagród